Oferta dla Klientów Indywidualnych / Wypadek śmiertelny

Odszkodowanie Za Wypadek Śmiertelny

 

Strata bliskiej osoby dla każdego jest ciosem. W jednej chwili pojawia się poczucie bezsilności i beznadziei. Niestety, wielu ubezpieczycieli wykorzystuje te chwile słabości, aby zaniżyć lub nie wypłacić należnych pieniędzy. Bywa, że takie sprawy ciągną się przez długie tygodnie, miesiące, a nawet lata. W tym czasie bliscy zmarłego próbują zapełnić finansową lukę z powodu śmierci najbliższego i związanych z tym kosztów pogrzebowych, problemów związanych z utratą stałych dochodów, a przy tym zmagają się z traumą i depresją spowodowaną śmiercią najbliższej osoby.

 

DLA KOGO:

 

O rekompensatę finansową może ubiegać się rodzina zmarłego, do której ustawodawca zalicza: dzieci, rodziców, rodzeństwo, dziadków, wnuki, a także małżonków. Dodatkowo uwzględniani są również konkubenci oraz partnerzy związków homoseksualnych.

 

DLACZEGO MY:

 

Naszym zadaniem jest pomoc w otrzymaniu zadośćuczynienia, odpowiedniej wysokości odszkodowania, a także innych świadczeń związanych ze stratą osoby bliskiej, która zmarła w wyniku wypadku.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich procedur, na każdym z etapów. Pomagamy w określeniu wysokości kwot pieniężnych, choć zdajemy sobie sprawę, że oszacowanie finansowe w odniesieniu do utraty członka rodziny, nigdy nie będzie wystarczające. Niemniej dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić choć tę, jedyną wymierną, finansową formę rekompensaty. 

 

W naszym zespole znajdują się wyłącznie najlepsi prawnicy i doradcy, którzy gwarantują bezpieczne i rzetelne wsparcie w praktycznie każdym precedensie. Szanujemy potrzeby naszych Klientów, dlatego oferujemy usługi na najwyższym poziomie i pozostajemy do Państwa dyspozycji. Tym, co nas wyróżnia jest empatyczne podejście, gdyż w poszczególnych sprawach widzimy prawdziwe historie i ludzi, a nie wyłącznie cyfry i liczby. Zapraszamy. 

 

RODZAJE ROSZCZEŃ, np. :

 

  • Zadośćuczynienie za cierpienie związane ze śmiercią bliskiej osoby
  • Odszkodowanie związane z pogorszeniem sytuacji materialnej rodziny (Kodeks cywilny, art. 446, §3*)
  • Zwrot kosztów pogrzebu, które ponoszą najbliżsi, aby zapewnić zmarłemu godziwy pochówek (Kodeks cywilny, art. 446, § 1*)
  • Renta za śmierć uczestnika, ale nie sprawcy, wypadku, jeśli była ona jedynym lub głównym żywicielem rodziny (Kodeks cywilny, art. 446, § 2*)
  • Odszkodowanie związane ze stratami majątkowymi (np. uszkodzenie samochodu),

 

Zobacz:   SZKODA MAJĄTKOWA