Sprawy dla firm

Odszkodowania Dla Firm

 

Oferujemy pełną opiekę związaną z procesem dochodzenia odszkodowania dla firm. Współpracujemy z profesjonalistami związanymi z wieloma dziedzinami, dlatego nasza oferta ma charakter całościowy – my działamy, a Klient nie musi martwić się formalnościami. Dopasowujemy usługę indywidualnie, w zależności od sytuacji i potrzeb stron zainteresowanych.

 

Zapewniamy fachową pomoc w zakresie wsparcia merytorycznego oraz technicznego. Zachęcamy do skorzystania z opcji audytu wewnętrznego – firmy bardzo cenią tę usługę, ponieważ weryfikujemy przebieg likwidacji szkody i badamy ewentualną możliwość uzyskania dodatkowych świadczeń. Nasz zespół dokonuje bezpłatnej analizy oraz zajmuje się pokryciem opłat sądowych. Na każdym etapie procesu odszkodowawczego monitorujemy działanie firm ubezpieczeniowych i przebieg sprawy.

 

Z funkcjonowaniem każdej działalności wiąże się pewne ryzyko – są nim potencjalne zniszczenia w mieniu przedsiębiorstwa, takie jak pożar czy zalanie, ale również działanie, zaniechanie, niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania przez pracownika. Takie sytuacje nie są rzadkością, dlatego prowadzimy bieżącą obsługę likwidacji szkód w firmie ubezpieczeniowej. Zdajemy sobie sprawę, że często osoby pokrzywdzone są w trudnej sytuacji materialnej, dlatego służymy wszelką pomocą potrzebną do dalszego prowadzenia działalności, m.in. oferujemy samochody zastępcze z OC.

 

Wszystkie podejmowane przez nas kroki, na każdym etapie, są wcześniej omawiane z klientem, nie zawieramy ugód z ubezpieczycielami, bez wcześniejszych ustaleń - mimo posiadanych pełnomocnictw. Działamy tylko i wyłącznie w oparciu o etykę , prawo i dobro klienta, a każdy etap procesu odszkodowawczego jest przez nas dokładnie weryfikowany.

 

 Zgłoś się do nas już dziś.