Oferta dla Klientów Indywidualnych / Odzyskiwanie odszkodowań OC

Skuteczne Odzyskiwanie Odszkodowań z OC

 

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do licznych wypadków, stłuczek i kolizji. Wiele z nich to niestety zdarzenia, których efektem jest nie tylko uszkodzenie pojazdu, ale również rozstrój organizmu i utrata zdrowia, uszkodzenie ciała, a nawet śmierć. Skutkiem niebezpiecznych sytuacji są nie tylko cierpienia fizyczne i psychiczne, ale także duże wydatki, które musi ponieść poszkodowany, takie jak koszty: wizyt i dojazdów do lekarzy specjalistów, zakupu leków i sprzętu ortopedycznego, zabiegów medycznych oraz rehabilitacyjnych. Na szczęście osobie pokrzywdzonej należy się ubezpieczenie z OC sprawcy. Nierzadko może też liczyć na dodatkową rekompensatę w postaci np. zadośćuczynienia.

 

Statystyki pokazują jednak, że nawet 90% ubezpieczycieli obniża znacznie sumę odszkodowania OC, wyszukując nieraz absurdalne powody, dla których kwota ta powinna być niższa. Aby zapobiec sytuacji, gdy poszkodowany otrzyma zbyt niską sumę, warto skorzystać z usług firmy oferującej profesjonalną pomoc w odszkodowaniu OC. Specjaliści, którzy na co dzień zajmują się podobnymi sprawami, znają sposób postępowania i działania ubezpieczycieli, dzięki czemu wiedzą doskonale, w jaki sposób się im przeciwstawić.

 

Jeśli więc interesuje Państwa należne, wysokie odszkodowanie za wypadek Kraków, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, oraz wszystkie miasta w Polsce stanowią obszar prowadzonej przez nas działalności. Zapraszamy do kontaktu, po zaznajomieniu się z Państwa sprawą i bezpłatnej analizie sytuacji, przedstawimy możliwości i działania, które możemy podjąć, aby uzyskać jak najwyższą rekompensatę pieniężną za zaistniałe zdarzenie.

 

Komu przysługuje odszkodowanie OC 

 

Odszkodowanie z OC przysługuje każdemu, kto został poszkodowany w wyniku wypadku komunikacyjnego lub kolizji drogowej. Za taką osobę uznaje się nie tylko kierowcę czy pasażerów w pojeździe poszkodowanego. Mogą to być również piesi, właściciel uszkodzonego przez samochód ogrodzenia, a także podróżujący w aucie sprawcy, jeśli zostaną ranni.

 

Polisa OC gwarantuje odszkodowanie za szkody w mieniu oraz na zdrowiu powstałe w wyniku wypadku. Z tego ubezpieczenia zostaną więc pokryte koszty lekarstw, sprzętu ortopedycznego i medycznego, wizyt lekarskich, rehabilitacji, jak również zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby. Poszkodowany może się także domagać renty z tytułu zwiększonych potrzeb (gdy wystąpi konieczność np. stałej opieki nad nim), uzupełniającej (jeśli w wyniku wypadku osoba poszkodowana całkowicie lub częściowo utraciła zdolność do pracy zarobkowej), a także alimentacyjnej, wypłacanej na skutek śmierci poszkodowanego osobom, którym zapewniał on środki do życia, np. nieletnim dzieciom.

 

Warto wiedzieć, że osobie poszkodowanej przysługuje odszkodowanie z OC również w sytuacji, kiedy sprawca wypadku zmarł na skutek doznanych obrażeń. Jak w takiej sytuacji wygląda odzyskiwanie odszkodowań OC? W tym przypadku wszelkich roszczeń należy dochodzić od towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym sprawca miał wykupioną obowiązkową polisę OC. Numer takiego ubezpieczenia można ustalić np. za pośrednictwem prokuratora prowadzącego dochodzenie albo policji.

 

Wysokie odszkodowania OC Kraków, czyli dlaczego warto wybrać naszą firmę

 

Samodzielne dochodzenie swoich praw i egzekwowanie należnego odszkodowania bywa procesem żmudnym, długotrwałym i nierzadko trudnym. Dlatego nasza firma oferuje fachową pomoc w uzyskaniu odszkodowania OC. Nasze wieloletnie doświadczenie i dziesiątki zakończonych sukcesem spraw o dochodzenie odszkodowania z OC sprawy, a także solidna wiedza oraz umiejętności gwarantują profesjonalną, rzetelną obsługę Państwa sprawy. Bezpłatnie przeanalizujemy sytuację i poinformujemy o możliwościach działań, aby uzyskać wsparcie związane z wypadkiem. 

 

Oferujemy kompleksową usługę w zakresie odzyskiwania należnego ubezpieczenia OC. Służymy pomocą w kompleksowym zebraniu dokumentacji, która jest potrzebna do otrzymania jak najwyższej, należnej sumy. Przeprowadzamy Klienta po kolei przez wszystkie procedury i przedstawiamy najlepsze z dostępnych rozwiązań. W Państwa imieniu negocjujemy wysokość odszkodowania z ubezpieczeniem – prowadzimy rozmowy telefoniczne i mailowe, spotykamy się osobiście z agentem. Możemy również reprezentować osobę poszkodowaną w ewentualnym procesie sądowym, jeśli kwota, którą zgadza się wypłacić ubezpieczyciel jest za niska względem należnych oczekiwań i wymagań.

 

Jeśli chodzi o odszkodowania powypadkowe Kraków i okolice to niejedyne tereny, na których działamy. Choć siedziba naszej firmy RescueMe mieści się w Krakowie, to obsługujemy również Klientów z całej Polski. Jesteśmy dla Państwa dostępni telefonicznie, mailowo, ale zapraszamy również do odwiedzenia naszych specjalistów przy ulicy Josepha Conrada 51 w Krakowie. Chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą w wyborze najlepszej ścieżki działania.

 

Zachęcamy do skorzystania z dostępnej oferty. Dzięki naszej pomocy odzyskiwanie odszkodowania z OC sprawcy jest o wiele szybsze i prostsze, a przede wszystkim skuteczniejsze.