O RescueMe


Nasza firma skupia swoje działania na reprezentowaniu klientów – osób indywidualnych oraz firm – w komunikacji z ubezpieczycielami. Jesteśmy pełnomocnikami, doradcami i negocjatorami naszych klientów. Znamy wszelkie kruczki i chwyty, jakimi lubią posługiwać się firmy ubezpieczeniowe, aby wypłacać zaniżone kwoty lub nie wypłacać wcale należnych pieniędzy. Mieliśmy okazję reprezentować wielu różnych klientów w – bardzo często – skomplikowanych sprawach. Zawsze znajdujemy odpowiednie argumenty, aby poprowadzić mediacje w odpowiednim kierunku.

 

 

Nasi negocjatorzy są biegli w prawie, skrupulatnie analizują umowy i dołączone do nich aneksy. Sami posługujemy się prostymi formularzami i procedurami, przy czym większość papierkowej roboty załatwiamy za klienta, po wcześniejszych konsultacjach. 

 

 

Dzięki temu nasi klienci czują się bezpiecznie i pewnie. Potrafimy doradzić i wczuć się w sytuację klienta. Nie traktujemy nikogo schematycznie, bo wiemy, że każdy przypadek, każda sytuacja i każda osoba wymaga indywidualnego podejścia.

 

 

Staramy się załatwiać sprawy jak najszybciej, jednak nigdy kosztem naszego klienta lub jego rodziny. Opieka nad klientem, jego komfort, poczucie sprawiedliwości i satysfakcji – to podstawowe zasady, którymi się kierujemy.

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie pieniądze, które powinien wypłacić ubezpieczyciel są jedynymi lub głównymi finansami, mającymi wesprzeć osobę ubezpieczoną w powrocie do zdrowia lub rodzinę ubezpieczonego podczas trudnych chwil, dlatego oferujemy bezpłatną analize spraw, razem z pokryciem wszystkich związanych opłat sadowych. 

 

 

Prowadzimy konsultacje z niezależnymi, godnymi zaufania ekspertami – zapewniamy niezależnych rzeczoznawców lub orzecznictwo medyczne – a dzięki ich opiniom sporządzamy rzetelną ocenę szkody i szans na uzyskanie odpowiednich kwot z przedstawionych roszczeń.